Doporučujeme - Sekce Novinky

Výklad karet

Vítejte na stránkách kartářky ANJI

Nevíte, zda je Váš partner ten pravý, nebo co Vás společně čeká? Vaše stávající zaměstnání nevyhovuje, nebo hledáte jinou práci? Chcete vědět, co Vás čeká a jakou máte budoucnost? 

Karty Vám ukáží směr, kterým se bude ubírat váš osud, co vás čeká, poradí, co změnit, aby situace dopadla co nejlépe. Karty poskytnou odpovědi na Vaše otázky.

Sezení zahrnuje i numerologický rozbor, který zjistí osobní předpoklady a nedostatky, čeho je dobré se vyvarovat, poodhalí budoucnost na následujících 9 let. Napoví ve vztazích, v rodině, v partnerském soužití, mezi přáteli. Určí nadání a schopnost dětí. Může pomoci v pracovních a finančních otázkách.

 

 

V oblasti vztahů Vám napoví, jakým směrem se bude vyvíjet Váš vztah, zda Vás nějaký vztah čeká a čeho se vyvarovat a co změnit k udržení, nebo posílení stávajícího vztahu. Poradí, co změnit, jak se chovat, abyste byli spokojení. Mnohdy máme silnou karmickou zátěž, poradí vám, jak tuto situaci zvládat.

 

O mě

Výkladem karet,numerologickými rozbory a astrologií se zabývám aktivně více než 15 let.Za tuto dobu jsem poskytla pomoc a radu desítkám spokojených klientů a doufám,že i Vy budete brzy mezi nimi.Těším se na Vaši návštěvu !   

orientační ceník

osobní výklad karet...                                                                  1hod/1000,- Kč

každá další započatá hodina                                                                  150 Kč

osobní výklad karet+numerologický rozbor osobnosti                  1hod/1350,- Kč

numerologický rozbor 1 osoba                                                                350,-Kč

vypracování nativního horoskopu                                                           600,-Kč.

V případě zasílání karetního výkladu,vypracovaného numerologického rozboru,nativního horoskopu  mailem nebo poštou bude zasláno max.do 10 dnů po připsání platby na účet !!!

Výklad karet přes skype je možný pouze po předchozí domluvě a platbě předem na účet  !!!!

Číslo účtu i variabilní symbol Vám sdělím při objednávce služby.

 
TOPlist