Doporučujeme - Sekce Novinky

Přírodní pěstící kosmetika

Přírodní pěstící kosmetika > ENERGY Dermaton gel 100 ml

ENERGY Dermaton gel 100 ml

Použití Dermaton gelu:
•ošetřuje podrážděnou a přecitlivělou pokožku,
•regeneruje pokožku po opalování,
•působí proti stárnutí pokožky a vzniku a rozvoji vrásek,
•optimalizuje rovnoměrné odbourávání tukových buněk a je účinný proti celulitidě,
•urychluje hojení defektů kůže a drobných povrchových ran včetně popálenin 1. stupně,
•příznivě působí při alergických projevech na kůži,
•má hydratující, chladivé, protizánětlivé a zklidňující účinky.


(id:542b)
355,-
 -23%
273,-
dostupnost: skladem

Dermaton gel je určený především k aplikaci na pokožku po opalování a pro případy, kdy je pokožka vlivem slunečního záření nebo z jiného důvodu podrážděná a přecitlivělá. Přípravek obsahuje přírodní látky z aloe vera, extrakt z granátového jablka, echinacey, stévie, zeleného čaje a barbadoské třešně, které mají hydratující, chladivé, protizánětlivé a zklidňující účinky. Bambucké máslo a jojobový olej pokožku zvláčňují a zajišťují její hebkost a pružnost. 

Složení Dermaton gelu
Extrakt z granátového jablka poskytuje značné množství karotenoidů, které eliminují volné radikály v horních vrstvách pokožky. Tím brání stárnutí kůže.
Spolu s bambuckým máslembarbadoskou třešní zajišťuje pokožce značné množství vitaminů (A, B, C, D, E, F-polynenasycené mastné kyseliny n-3, n-6), které urychlují metabolismus kožních buněk a napomáhají odbourávat rovnoměrně podkožní tuk, čímž působí proti celulitidě. 
Jojobový olej poskytuje pokožce vysoce hodnotnou voskovou vrstvu s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin, která je velmi blízká přirozené voskové vrstvě produkované samotnou pokožkou. 
Lanolin má obdobné účinky, ale působí v hlubších vrstvách, kde umožňuje zdravou obnovu krycích buněk kůže.
Extrakt z aloe vera má za úkol hydratovat pokožku a je hlavní hybnou silou regenerace kůže jako celku. Zároveň má chladivé a protizánětlivé účinky.
Extrakt ze zeleného čaje slouží opět proti případným zánětům a aktivuje tukový metabolismus v hlubších vrstvách kůže, brání vzniku celulitidy.
Extrakt z třapatky nachovépůsobí proti infekčním původcům, virům i bakteriím. Zároveň upravuje imunitní reakci kůže a je účinný proti alergickým projevům, které se na kůži mohou vyskytnout. 
Pantenol poskytuje kůži potřebný vitamin s protizánětlivými, regeneračními a zklidňujícími účinky.
Tokoferol – vitamin E poskytuje ochranu proti oxidaci a spolupůsobí proti stárnutí pokožky.

Použití Dermaton gelu

  • ošetření podrážděné a přecitlivělé pokožky
  • regenerace pokožky po opalování
  • působí proti stárnutí pokožky a vzniku a rozvoji vrásek
  • optimalizuje rovnoměrné odbourávání tukových buněk a je účinný proti celulitidě
  • urychluje hojení defektů kůže a drobných povrchových ran včetně popálenin 1. stupně
  • při alergických projevech na kůži

Doporučená aplikace
Dermaton gel nanášejte v tenké vrstvě na pokožku dle potřeby. Při popáleninách doprovázených zarudnutím kůže a bolestivostí aplikujte několikrát denně.chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění:
Dermaton gel neobsahuje UV ochranné faktory, a tedy není vhodný jako ochranný prostředek při opalování.

Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu a temnu, při teplotě 10–25 °C, chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!


Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

TOPlist