Doporučujeme - Sekce Novinky

Články

 ZELENÉ POTRAVINY ENERGY: 100% ČISTÝ ZDROJ ZDRAVÍ A KRÁSY

OBJEVTE POTENCIÁL ZELENÝCH POTRAVIN A SUPERPOTRAVIN PRO SVÉ ZDRAVÍ. NASTARTUJTE NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL V SOULADU S PŘÍRODOU.

Z NEJČISTŠÍCH ZDROJŮ NA ZEMI

Zelené potraviny vám přinášíme z celého světa. Zaměřujeme se ale jen na ty nejčistší lokality, kde rostliny i zvířata, tedy celý ekosystém, stále ještě funguje tak, jak jej pro nás stvořila matka příroda.

EXOTIKA NA VÁŠ STŮL

Můžete díky nim pocítit svěží energii tibetských údolí, prožít zenový rituál na japonských čajových plantážích, zavnímat starověkou atmosféru egyptských pyramid, přivonět si k nekonečným březovým hájům Litvy anebo poznat další tajemství Amazonie či jiných nevšedních koutů planety.

NĚKOLIKANÁSOBNĚ VYŠŠÍ ÚČINKY

Na světe existuje jen pár míst, která jsou protknutá energií tak silnou, že dokáže člověka prostoupit, otisknout se do něj a zůstat již navždy. Právě k nim se řadí divoká údolí a náhorní plošiny našich lokalit, kde se pro vás na tisících hektarech organické půdy rodí ty nejkvalitnější, co do obsahu živin mimořádně koncentrované plody, které ručně sbíráme, na místě šetrně zpracováváme a přivážíme rovnou k vám. Jedině tyto faktory vám garantují čistotu a několikanásobně vyšší účinky pro vaše tělo.

 

100% ZÁRUKA KVALITY

Vnímáme jako důležité upozornit na levné produkty pocházející z Číny nebo jiných průmyslově znečištěných oblastí. S nimi totiž často přijímáme i notnou dávku pesticidů, těžkých kovů anebo plísní. Je tedy otázkou, kterou si musí každý zodpovědět sám, zda mi tato „úspora“ investovaných peněz stojí za nízkou kvalitu zdravotně nevhodných potravin? Podobným oblastem se Energy vyhýbá velikým obloukem. S námi si můžete být jisti, že svému tělu dáváte pořádnou dávku vitamínů, minerálů a enzymů v ryze přírodní podobě.

UDRŽENÍ ZÁSADITÉHO pH ORGANISMU = PŮL ZDRAVÍ

Díky svým zásadotvorným vlastnostem a vysokému obsahu minerálů jsou Energy zelené potraviny něco jako koncentrovaná zelenina. Přináší vám tak přirozenou prevenci před všemi zdravotními problémy, které v dnešní populaci vznikají silným zakyselením těla v důsledku průmyslově upravované „mrtvé“ stravy, znečištěného ovzduší, nedostatku pohybu, mělkého dýchání, a zejména i stresovými faktory každodenního uspěchaného života. Jsme to, co jíme a žijeme! Podle tradiční čínské medicíny strava zásadně ovlivňuje naše zdraví. Jedno moudré přísloví říká, že těžko se (vy)léčí ten, kdo nezmění své stravovací návyky… Pokud tedy nejíme dostatek zeleniny a ovoce během dne (ideálně 5 porcí), jede naše tělo na dluh, a vybírá si minerály (potřebné pro neutralizaci kyselin z nevhodné stravy) z kostí, ostatních tkání a orgánů. Řešení? Pravidelná konzumace zelených potravin/superpotravin, které si jednoduše a rychle připravíte, vám každý den dodá potřebnou dávku prospěšných látek. Zajistíte si tak optimální metabolické pochody na buněčné úrovni a díky zdravému životnímu stylu předcházíte civilizačním chorobám. Nebojte se vybrat si své favority a klidně užívat i 2-3 superpotraviny denně. Pestrost je základem zdravého stravování.

OBOHACENÍ JÍDELNÍČKU

Užívání zelených potravin a superpotravin je jednodušší, než si myslíte. Navíc vás mile kulinářsky překvapí. Přidávejte si je do ranních kaší, smoothie, do jogurtu, fresh džusů, nebo si vychutnejte samostatný nápoj. Zelené práškové formy jsou výborné do salsy, dipů a pomazánek, kterým tak významně zvyšují nutriční hodnotu.

 

 

DESATERO ZELENÝCH POTRAVIN ENERGY

1. Z pečlivě vybraných míst, představují esenci těch nejlepších přírodních zdrojů.

2. Jsme přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky.

3. Všude mimo sběr z volné přírody pracujeme s certifikovanými bio/organic surovinami.

4. Každé balení obsahuje obrovské množství tělu prospěšných látek.

5. Výběr produktů je pro zákazníka velmi snadný a intuitivní.

6. Jsou vhodné k dennímu užití.

7. Jednotlivé produkty lze snadno a bez omezení vzájemně kombinovat.

8. Vždy najdete vhodnou variantu, pro jakýkoliv denní rytmus nebo roční období.

9. Jsou inspirativní, použitelné přímo nebo v rámci kreativních receptů.

10. Úplně pro každého.

 

 

TOPlist