Doporučujeme - Sekce Novinky

Akce měsíce

Akce měsíce > ENERGY Cistus complex 30 ml

ENERGY Cistus complex 30 ml

SOLITERNÍ BYLINNÝ KONCENTRÁT
Působí na:
- virová onemocnění
- infekce způsobené bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi
- záněty horních cest dýchacích
- snížená obranyschopnost organismu
- pomáhá při infekcích s prolongovaných průběhem , komplikacemi , recidivami a rezistencí na jinou léčbu
- působí jako přírodní antioxidant ( neutralizuje volné radikály )
- chrání tkáně při infekci před poškozením zánětem a odpadními toxiny


(id:392b)
544,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 2)

Cistus incanus je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z listů růže skalní Cistus incanus a čistou esenci Cistus ladanifer,doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer. Patří mezi tzv. soliterní extrakty, které se vyznačují svou jedinečností a výraznou charakteristikou a nejlépe se užívají jako samostatné jednosložkové přípravky.

BIOINFORMACE jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku , regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energetické působení Cistus incanus podle principů TČM ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů ( tří ohnišť ) a perikardu .

Popis a účinky Cistus incanus
Nejčastěji lze Cistus incanus spatřit na strmých horských úbočích v teplých oblastech mírného pásu Středozemí a severní Afriky. Divoce rostoucí romantická rostlinka s květy v barvách od bílé po karmínově červenou se nápadně podobá divoké růži. Odtud pramení její lidové označení - růže skalní.
Historicky lze dohedat používání rostlin z čeledi cistovitých ( Cistus incanus , Cistus ladanifer ) až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr , Itálii, Turecko a Řecko.

Extrakt z rostliny Cistus incanus obsahuje mnoho důležitých prvků , zejména vápník , hořčík, zinek, železo. Zásadní pro jeho působení v lidském organismu je však obsah proantokyanidinů , flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné vazbě. Byla provedena řada kontrolovaných klinických studií , které prokázaly silné protivirové a protiplísňové účinky cistu , jež díky těmto látkám má.
Cistus incanus je ceněn především pro své schopnosti účinně bojovat s jakoukoliv infekcí. Obsah polyfenolů tvořený vysokou koncentrací jednotlivých fenolů, mj. známých tříslovin , zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. A to i virů vysoce agresivním. Cistus tedy zabezpečuje účinnou chemicko - fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění , tak v prevenci. Nejznámější je použití Cistu při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové , bakteriální, či plísňové.
Druhou silnou zbraní Cistus incanus je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhá uzdravení tím , že zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčil nejen v případě toxinů z bakteriální infekce, ale i po prodělaném parazitárním onemocnění. Uvádí se, že Cistus je až čtyřnásobně silnějším antioxidantem než například zelený čaj, citron, či červené víno (resrevatrol), čímž kromě účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranychopnosti organismu.
Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho , že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě , která dosud účinkovala - o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě , představuje Cistus incanus vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění. 

Složení:
Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 90 % ( Cistus incanus ), celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sorbát draselný - konzervant ,silice Cistus ladaniferus 0,1 % .

Doporučené dávkování :
2 - 7 kapek denně 1-3x denně ( 7 kapek = 0,35 ml)
Nepřekračujte doporučené denní dávkování !

Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza.

Před použitím důkladně protřepejte, tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.
Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.
Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin ! 

Upozornění :
Výrobek není určen pro děti do 10 let  - pro svůj silný účinek.
Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.
Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě výrobku nebo na spodní straně krabičky.

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření .

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunčního záření, při teplotě 10 - 25 C .Chraňte před mrazem .Ukládejte mimo dosah dětí.


Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce.
Po ošetření těmito produkty je organizmus dobře zásoben kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky.

TOPlist