Doporučujeme - Sekce Novinky

Akce měsíce

Akce měsíce > ENERGY Drags Imun 30 ml

ENERGY Drags Imun 30 ml

Použití Drags Imunu
• respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B
• hepatitida A i B
• opary způsobené herpes viry, onemocnění vyvolaná cytomegaloviry
• ošetření všech povrchových ran (od drobných ran až po bércové vředy) a hemoroidů
• hojení kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů zejména v dutině ústní
• podpora činnosti sleziny, slinivky a štítné žlázy
• zvýšení obranyschopnosti organismu
• detoxikace střev a průjmová onemocnění (E. coli, Enterobacter, Salmonella)
• aktivace kostní dřeně, regenerace krevních buněk při anémii a leukémii
• zlepšení kvality kostí a kloubů (artróza, artritida)
• parodontóza, krvácení dásní, zvýšená kazivost zubů
• roztroušená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vliv na CNS
• doplněk protinádorové léčby

Drags Imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), tenkého a tlustého střeva.


(id:302b)
593,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 2)

Drags Imun
je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“).
Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém.
 
Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.
 
Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.
Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Například pro zastavení krvácení, urychlení hojení a uzavření ran a jejich ochranu před infekcemi. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Často se v domorodé medicíně podává při úplavici, střevní horečce, žaludečních vředech, hemoroidech, ale také pro vaginální koupele před porodem a zastavení krvácení po porodu, při kožních potížích i svědění po hmyzím kousnutí.
 
Účinky Drags Imunu
Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proantokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti. Byla prokázána celá řada farmakologických účinků latexu a jeho substancí: anestetický, antialergický, antibakteriální, antivirový, antioxidační, antiseptický, hemostatický, hojivý, imunomodulační, protinádorový, protiplísňový, protiprůjmový, protizánětlivý, tonizační, afrodiziakální a protistresový. Jejich výčet je velmi dlouhý, ale ukazuje, že „dračí krev“ by měl mít každý člověk vždy po ruce jako alternativní první pomoc.
Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací, je určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Výborně se osvědčil při hojení ran, tkání a kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů, zejména v dutině ústní, v hltanu, hrtanu a jinde. Podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu, zvyšuje jeho imunitu a velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních. Také se ukazuje, že má příznivé protizánětlivé účinky u střevních onemocnění typu Crohnovy nemoci a ulcerózní kolitidy.
 
Použití Drags Imunu
 • respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B, adenoviry, retroviry a viry parainfluenzy
 • hepatitida A i B
 • opary způsobené herpes viry, onemocnění vyvolaná cytomegaloviry (infekční mononukleóza)
 • ošetření všech povrchových ran (od drobných ran až po bércové vředy) a hemoroidů
 • hojení kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů zejména v dutině ústní, hltanu, hrtanu i jinde
 • doplněk při léčbě žaludečních nebo dvanáctníkových vředů, zažívacích problémů způsobených Helicobacterem pylori, Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy
 • podpora činnosti sleziny, slinivky a štítné žlázy
 • zvýšení obranyschopnosti organismu
 • detoxikace střev a průjmová onemocnění (E. coli, Enterobacter, Salmonella)
 • aktivace kostní dřeně, regenerace krevních buněk při anémii a leukémii
 • zlepšení kvality kostí a kloubů (artróza, artritida)
 • parodontóza, krvácení dásní, zvýšená kazivost zubů
 • roztroušená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vliv na CNS
 • dodání energie při únavě a stavech vyčerpání
 • doplněk protinádorové léčby
 
Složení Drags Imunu
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.
 
Doporučené dávkování
Drags Imun je přípravek určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Před použitím protřepejte.
Vnitřní užití: maximálně 10 kapek 1–3x denně ve sklenici vody po jídle.
Akutní potíže: 7 kapek 3x denně.
Chronické potíže: 3 kapky 3x denně.
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Pro podporu detoxikace těla je nutné zvýšit příjem tekutin!
Vnější užití: při poranění aplikovat přímo na ránu.
Jako kloktadlo: dát 3–5 kapek do sklenice vody. U případů parodontitidy aplikovat na zubní kartáček.
 
Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Drags Imun není vhodné užívat spolu s léky snižujícími imunitní odpověď (imunosupresivy). Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování: Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM,
NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.
 
Firma Energy je výhradně česká společnost s nadnárodní působností.Od svého vzniku v roce 1995 se prostřednictvím svých kvalitníchvýrobků stala průkopníkem alternativní medicíny nejen u nás,ale i jinde ve světě, kde během krátké doby získala mnohá oceněnía podporu uživatelů i odborné veřejnosti. Postupně zaujímá pevnémísto na trhu v evropských státech, ale též v ostatních vyspělýchzemích světa, kde jsou rozšířeny alternativní způsoby léčby.Přípravky Energy jsou výjimečné potravní doplňky, vyrobenéna základě nejmodernějších poznatků alternativních věd. Současnýsortiment představuje ucelenou nabídku vysoce účinnýcha zaručeně přírodních produktů z oblasti potravních doplňkůa kosmetiky. Jsou sestaveny podle principů staré čínské medicíny,avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie,krystaloterapie a biorezonance.Základním kamenem nabídky je Pentagram® koncentrátů,jehož podstata vychází z vysoce efektivní metody „Regenerace v Pentagramu®“. Jde o světovou novinku v oblasti obnovovánízdraví a jeho prevence. Pět přípravků představuje působení na pětorgánových okruhů lidského těla, tedy pět stupňů ke zdraví.Systém „Regenerace v Pentagramu®“ zahrnuje jak vnitřní užívání bylinných koncentrátů, tak vnější používání prostřednictvím aplikacePentagramu® krémů. Těchto pět regeneračních mastí obsahujekromě bylinných složek, vysoce účinných látek a bioinformací také energeticky nabitou minerální vodu z vřídla Podhájska.Kromě těchto základních přípravků nabízíme další kvalitníprodukty doplňkové a řadu pěstící kosmetiky.
 
TOPlist