Veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku

Akce měsíce

Akce měsíce > ENERGY Vironal 30 ml + Droserin krém 50 ml

ENERGY Vironal 30 ml + Droserin krém 50 ml

VIRONAL
Pomáhá při nachlazení, rýmě, dráždivém kašli. Při širokém okruhu akutních i chronických infekčních a zánětlivých onemocnění dýchacích cest a trávicího systém.

DROSERIN
Je vhodný při chřipkách, angínách, nachlazení, sinusitidách, zastuzení čelních dutin a při kašli, při problémech s plícemi, průduškami a dýcháním.

TYTO VÝROBKY NEJSOU LÉKEM, NELZE JE ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMAJÍ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.


(id:251b)
792,-
 -23%
609,-
dostupnost: skladem

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je organizmus dobře zásoben kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky.

TOPlist